سامانه موبایلی «زائر یار» برای خدمت‌رسانی به حجاج راه‌اندازی شد سامانه موبایلی «زائر یار» برای خدمت‌رسانی به حجاج راه‌اندازی شد سامانه موبایلی «زائر یار» برای خدمت‌رسانی به حجاج راه‌اندازی شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
سامانه موبایلی «زائر یار» برای خدمت‌رسانی به حجاج راه‌اندازی شد سامانه موبایلی «زائر یار» برای خدمت‌رسانی به حجاج راه‌اندازی شد سامانه موبایلی «زائر یار» برای خدمت‌رسانی به حجاج راه‌اندازی شد سامانه موبایلی «زائر یار» برای خدمت‌رسانی به حجاج راه‌اندازی شد سامانه موبایلی «زائر یار» برای خدمت‌رسانی به حجاج راه‌اندازی شد

سامانه موبایلی «زائر یار» برای خدمت‌رسانی به حجاج راه‌اندازی شد

سامانه موبایلی  «زائر یار»  برای خدمت‌رسانی بهتر به حجاج بیت‌الله الحرام بهره‌برداری شد و آماده نصب روی گوشی‌های هوشمند زائران حج تمتع است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حج، سامانه موبایلی  «زائر یار»  برای خدمت‌رسانی بهتر به حجاج بیت‌الله الحرام بهره‌برداری شد و آماده نصب روی گوشی‌های هوشمند حجاج و زائران حج تمتع است.

 این نرم‌افزار دارای امکانات و خدمات متعددی برای زائران از جمله اطلاع‌رسانی تصویری از اماکن مهم و زیارتی عربستان همچون حرمین شریفین همراه با نقشه دقیق شهرهای مکه، مدینه، منا، صحرای عرفات، مشعرالحرام، قبرستان بقیع و مسجد شجره و مانند آن است.

اطلاع از برنامه غذایی، اماکن اقامتی و هتل‌های زائران در مکه و مدینه همراه با مکان نمایی و مسیریابی، نقشه استقرار و سیستم ترددی ناوگان حمل‌ونقلی زائران، پیگیری اشیا گمشده و پیداشده آن‌ها، اطلاع‌رسانی اخبار و اطلاعیه‌های سازمان حج و زیارت به زائران از دیگر امکانات قابل‌دسترسی این نرم‌افزار است.

امکان تماس با شماره‌های تلفن ضروری چون امداد و غیره، دریافت کمک اضطراری، بخش‌های نظرسنجی، دریافت انتقاد و پیشنهاد حجاج هم از دیگر زمینه‌های فعال‌شده بر روی این نرم‌افزار برای حجاج امسال است.

حجاج می‌توانند این برنامه را هم‌اکنون از طریق سایت Zaeryarapp.com و یا از سایت سازمان حج و زیارت یا فروشگاه گوگل دریافت کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران