دوحه خواستار رفع مشکلات حجاج قطری شد دوحه خواستار رفع مشکلات حجاج قطری شد دوحه خواستار رفع مشکلات حجاج قطری شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
دوحه خواستار رفع مشکلات حجاج قطری شد دوحه خواستار رفع مشکلات حجاج قطری شد دوحه خواستار رفع مشکلات حجاج قطری شد دوحه خواستار رفع مشکلات حجاج قطری شد دوحه خواستار رفع مشکلات حجاج قطری شد

دوحه خواستار رفع مشکلات حجاج قطری شد

قطر از عربستان سعودی خواست تا تمامی موانع را در مقابل هر کس که تمایل به انجام عمره در ماه رمضان در حین موسم حج دارد، بردارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از القدس العربی، وزارت اوقاف و امور اسلامی قطر در بیانیه‌ای از مسئولان عربستانی خواست تا همانند امکاناتی که به سایر شهروندان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و کشورهای عربی و اسلامی ارائه می‌دهند، به شهروندان قطری نیز تمامی تسهیلات را ارائه دهند.

این وزارت خانه تاکید کرد: مسئولان عربستانی به کاروان‌های عمره و حج قطر اجازه ورود نداده و مجوزهای لازم را به آنها نمی‌دهند.

این در حالی است که روز سه شنبه، عربستان اعلام کرد: از قطری‌هایی که تمایل به ادای مناسک عمره دارند، استقبال کرده و خدمات و تسهیلات را به آنها ارائه می‌دهد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران