خبر خوش برای زائران اربعین حسینی خبر خوش برای زائران اربعین حسینی خبر خوش برای زائران اربعین حسینی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
خبر خوش برای زائران اربعین حسینی خبر خوش برای زائران اربعین حسینی خبر خوش برای زائران اربعین حسینی خبر خوش برای زائران اربعین حسینی خبر خوش برای زائران اربعین حسینی

خبر خوش برای زائران اربعین حسینی

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: بیش از ۲۵۰ هزار زائر در اربعین ۹۸ در صحن حضرت زینب (س) اسکان داده می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حسن پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، در خصوص احداث صحن حضرت زینب (س) در کربلای معلی اظهار کرد: این صحن در مرحله سازه است و انشاءالله تا اربعین امسال سازه را تمام می کنیم تا زائران بتوانند در آنجا اسکان داده شوند.

وی بیان کرد: بیش از ۲۵۰ هزار زائر اربعین امسال در صحن حضرت زینب (س) اسکان داده خواهند شد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با اشاره به اینکه شش سال برای اتمام این پروژه در نظر گرفته شده است، گفت: تنها ۳ سال دیگر از اتمام پروژه باقی مانده که کارهای تزیینی و معماری در این سه سال  صورت می گیرد.

پلارک با بیان اینکه فاز اول پروژه که تحکیم زمین باشد ۱۰۰ درصد تمام شده است، گفت: به دلیل اینکه زمین اطراف حرم به شدت قیمتش بالاست باید حداکثر استفاده از زمین صورت گیرد به این معنا که حداقل بین یک یا دو طبقه باید در زیر زمین احداث شود.

وی با اشاره به برنامه های آتی ستاد بازسازی عتبات عالیات، افزود: اولویت ستاد بازسازی عتبات عالیات تکمیل صحن حضرت زینب (س) است که با تمام تلاش آن را تکمیل خواهیم کرد و اولویت بعدی سامرا خواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط

نظرات کاربران