فراخوان مدیران هتل‌ها و آشپزخانه‌های عتبات اعلام شد

سازمان حج و زیارت در فراخوانی شرایط عضویت در مجموعه مدیران هتل‌ها و آشپزخانه‌های عتبات عالیات عراق در سه ماهه چهارم ۱۳۹۷ را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، سازمان حج و زیارت در فراخوانی شرایط عضویت در مجموعه مدیران هتل‌ها و آشپزخانه‌های عتبات عالیات عراق در سه ماهه چهارم ۱۳۹۷ را اعلام کرد.

این فراخوان از امروز آغاز شده و تا هفتم دی ماه جاری علاقه‌مندان فرصت دارند برای نام‌نویسی از طریق سامانه اینترنتی کارگزاران سازمان حج و زیارت اقدام کنند.

آن دسته از افراد واجد شرایط که متقاضی مدیریت هتل‌های عتبات عالیات عراق هستند می‌بایست در فراخوان حاضر شرکت کرده و درخواست خود را ثبت کنند.

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران، مسلمان و پایبند به فرایض دینی و مذهبی، رعایت ظواهر و شئونات اسلامی، اعتقاد و پایبندی به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی و اصل ولایت فقیه، نداشتن سوءپیشینه کیفری و اخلاقی و سیاسی، عدم استعمال مواد مخدر و روان‌گردان و دخانیات، برخورداری از حسن شهرت، اخلاق حسنه، خوش‌رفتاری، امانت‌داری و سعه‌صدر، برخورداری از توانایی لازم جهت انجام کارهای محوله به تشخیص مدیر حج و زیارت استان مربوطه، برخورداری از سلامت کامل جسمانی و روحی به تشخیص مراجع ذیصلاح و عدم اشتغال، داشتن همسر دائمی و رسمی، گذراندن دوره آموزشی و ارائه گواهینامه قبولی مرتبط با سمت اعزام و داشتن کارت پایان خدمت نظام‌وظیفه یا معافیت دائم ازجمله شرایط عمومی در این فراخوان اعلام‌شده است.

حداقل سن ۲۸ و حداکثر ۴۵ سال، داشتن مدرک تحصیلی حداقل لیسانس، داشتن سوابق تشرف به حج یا عمره و عتبات، داشتن حداقل یک سفر سابقه تأیید شده مدیریت هتل یا مجموعه عتبات یا دستیار مجموعه یا عوامل اجرایی هتل عتبات به‌اضافه حداقل پنج سفر سابقه اجرایی عتبات عالیات عراق به‌شرط عملکرد مطلوب و مورد تأیید شمسا، داشتن حداقل یک سفر اجرایی هتل عمره یا مجموعه حج تمتع به‌اضافه حداقل یک سفر مدیر هتل عتبات عالیات عراق یا دستیار مجموعه (هتل‌های) عتبات عالیات عراق، داشتن حداقل ۱۰ سفر سابقه مدیریت کاروان عتبات عالیات عراق به‌شرط ارزشیابی مطلوب و آشنایی به زبان عربی یا انگلیسی در حد مکالمه روزمره و رفع نیازهای شغلی هنگام انجام مأموریت محوله از ضوابط اختصاصی این فراخوان به شمار می‌آید.

روحانیون، قضات، نمایندگان مجلس، وزرا و معاونین آنها، استانداران و معاونین استاندار، فرمانداران و شهرداران مراکز استان‌ها و کلان شهرها، مدیران کل و مشاغل هم‌تراز آن و سطوح بالاتر، پرسنل نیروهای مسلح، کارمندان سازمان حج و زیارت و حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت (اعم از مستخدم رسمی، پیمانی، قراردادی و یا قرارداد پروژه‌ای) و کارکنان مؤسسه فرهنگی زیارتی سعادت در زمره مشاغل ممنوعه برای نام‌نویسی در این دوره هستند.
نظرات کاربران