دوشنبه|30 بهمن 1396|03 جمادی الثانی 1439|19 February 2018
زمان انتشار: 1396/11/02 - 10:11 |

امسال انجام شد،

سفر 35 هزار شهروند قزويني به عتبات عاليات

مدير حج و زيارت استان قزوين گفت: 35 هزار شهروند قزويني از ابتداي امسال تاكنون زير نظر دفاتر حج و زيارت راهي سفر عتبات عاليات شده اند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، عليرضا كلانتري روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: از اين تعداد 25 هزار نفر در ايام اربعين حسيني(ع) راهي عتبات شدند و ساير زائران نيز در روزهاي ديگر سال به اين سرزمين مقدس سفر كردند.

وي اظهار كرد: از بين 10هزار شهروند استان كه در غير از ايام اربعين راهي عتبات عاليات شده اند، هشت هزار نفر به شكل زميني و 2 هزار نيز نيز به صورت هوايي راهي اين سفر شدند.

مدير حج و زيارت استان قزوين يادآور شد: اين 10 هزار نفر در قالب 300 گروه زيارتي به عتبات عاليات اعزام شدند.

كلانتري با بيان اينكه ثبت نام و اعزام زائران قزويني به عتبات عاليات به شكل عادي تا 21 اسفند ماه امسال ادامه دارد،افزود: از 22 اسفند ماه امسال تا پانزدهم ارديبهشت ماه سال آينده به دليل افزايش متقاضيان سفر به عتبات، ثبت نام ها از ظريق سامانه سازمان حج و زيارت صورت مي گيرد و بين افراد با انجام قرعه كشي اولويت بندي مي شود.

كلانتري در ادامه از شهروندان استان خواست تا از سفرهاي انفرادي و آزاد به عتبات عاليات خودداري كنند چرا كه انجام اين كار عواقب و مشكلات زيادي را مي تواند براي آنها بدنبال داشته باشد.

30 دفتر زيارتي در استان قزوين زير نظر سازمان حج و زيارت كار ثبت نام و اعزام زائران به عتبات عاليات را برعهده دارند.

برچسب ها:عتبات - قزوين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: