چهارشنبه|27 دي 1396|29 ربیع الثانی 1439|17 January 2018
زمان انتشار: 1396/09/19 - 17:13 |

آيت الله نوري همداني:

مسلمانان اجازه نمي دهند صهيونيست ها به قدس پاي بگذارند/ريشه تمام گرفتاري‌ ها از رژيم صهيونيستي است

آيت الله نوري همداني تاكيد كرد: مسلمانان به هيچ‌ عنوان اجازه پاي گذاشتن رژيم نامشروع اسرائيل به سرزمين قدس شريف را نخواهند داد و در برابر توطئه آمريكايي صهيونيستي ايستادگي خواهند كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ، آيت‌ الله نوري همداني در ديدار با جمعي از روحانيون و مسئولان سپاه پاسداران، با اشاره به دسيسه افكني هاي دشمنان گفت: در زمان پيامبر(ص) نيز اين موضوع وجود داشت و منافقان و يهوديان مي كوشيدند تا اخلاف انگيزي و توطئه كنند.

وي بيان داشت: همه بايد در برابر توطئه دشمنان ايستادگي كرده و ازدين تبعيت كنيم و بدانيم كه دين براي همه مسائل و ابعاد زندگي انسان دستور دارد.

اين مرجع تقليد با اشاره به زمان حاضر گفت:اين زمان يك زمان بسيار مهمي است كه وظيفه مهم و سنگيني بر دوش داريم و طلاب و روحانيون در اين زمان وظايف مهمتري دارند.

آيت الله نوري همداني تاكيد كرد: انسان از زماني كه طلبه مي شود، ملائك بال هاي خود را زير پاي آن فرد باز كرده و بايد بدانيم كه طلاب از روز اول طلبگي وظايف مهم و اساسي بر دوش خواهند داشت.

وي عنوان داشت: طلاب در رصد ديد مردم هستند و از اين رو و بايد از نظر اخلاق و رفتار همه مسائل را مد نظر داشته باشند و بايد با اخلاق درست در گسترش كارها اقدام كنند.

آيت الله نوري همداني با اشاره به اقدامات صهيونيست ها از ابتدا تاكنون گفت: ريشه تمام گرفتاري‌ هايي كه به وجود مي ‌آيد از صهيونيست‌ ها است و اين طرحي كه براي به رسميت شناختن قدس شريف به عنوان پايتخت اسرائيل عنوان مي شود، توطئه ديگري از آنها خواهد بود.

وي تاكيد كرد: مسلمانان به هيچ‌ عنوان اجازه پاي گذاشتن رژيم نامشروع اسرائيل به سرزمين قدس شريف را نخواهند داد و در برابر توطئه آمريكايي صهيونيستي ايستادگي خواهند كرد.برچسب ها:نوري همداني - قدس - اسرائيل


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: