دوشنبه|30 بهمن 1396|03 جمادی الثانی 1439|19 February 2018
زمان انتشار: 1396/08/11 - 13:57 |

دكتر پيوندي در ديدار نماينده بعثه در عراق خبر داد؛

ارسال 160 تن دارو براي زائران اربعين

رييس جمعيت هلال احمر با اعلام اينكه 8 درمانگاه در مسير زوار مستقر كرديم اظهار كرد: در مجموع 160 تن دارو براي درمان زائران اربعين حسيني وارد عراق شده است كه اين آمار نسبت به سال گذشته دوبرابر افزايش داشته است.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، دكتر علي اصغر پيوندي، رييس جمعيت هلال احمر، صبح امروز با حضور در دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلا با حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني، نماينده بعثه در عراق ديدار و گفت وگو كرد.

وي در اين ديدار به ارائه گزارشي از برنامه ها و اقدامات اين سازمان پرداخت و گفت: در بحث خدمت رساني به زوار در اربعين تلاش شده تا مشكلات گذشته برطرف شود، همه مسئولان در تلاش هستند تا خدمت رساني به بهترين شكل انجام شود، در همين راستا هم حدود 1400 نيرو نظير پزشك، متخصص و پرستار وارد سيستم شده است.

پيوندي با اعلام اينكه 8 درمانگاه در مسير زوار مستقر كرديم اظهار كرد: در مجموع 160 تن دارو وارد عراق شده است كه تقريبا دوبرابر پارسال است، همچنين در مرز استان ايلام، كرمانشاه و خوزستان افزايش 22 درصدي ناوگان امداد و نجات را داشتيم تا از دغدغه هاي زواري كه به عشق ولايت به اين راه قدم گذاشته اند از لحاظ خدمات درماني كم كنيم.

وي با تاكيد بر اينكه اربعين به عنوان نماد تجمع شيعيان جهان درآمده است گفت: اين تجمع شيعيان در مراسم اربعين طبق فرموده رهبري جمعيتي است كه با عشق و علاقه در هم تبلور يافته اند و ما هم سعي كرديم با تكيه بر منابع داخلي براي حفظ آبروي نظام در جهت ازائه خدمات به همه زوار ايراني و خارجي قدم برداريم.

دكتر پيوندي با اشاره به اينكه در هلال احمر خدمت رساني ساده تر انجام مي‌شود گفت: با توجه به مناسبات مشترك بسيار زيادي كه با ديگر كشورهاي اسلامي داريم مي توانيم براي گسترش روابط ايران و عراق از اين مناسبات استفاده كنيم.


برچسب ها:مركز پزشكي - هلال احمر - اربعين - عتبات


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: